آلت تناسلی مرد Captivus: گیر شدن در داخل یک عاشق

[ad_1]

برای بسیاری از مردان, داشتن آلت تناسلی مرد گیر کرده در واژن احتمالا بیشتر تلفن های موبایل مانند یک برکت و رحمت از یک مشکل; آنها ممکن است تصور توهمات حمل یک شریک در اطراف دائمی sex ماراتن در طول زندگی روزانه. اما بسیاری را شگفت زده خواهد شد که وجود واقعی است هر چند نادر مشکل به نام “دیک captivus” است که در آن یک مرد می تواند برداشت از یک زن. به طور کلی این موضوع نمی تهدید واژن یا آلت تناسلی, سلامت ندارد و نیاز به توجه پزشکی است. اطلاعات بیشتر در مورد پدیده زیر.

آلت تناسلی مرد Captivus

یک مرد نعوظ ایجاد شده توسط a rush of blood slurping آلت تناسلی مرد. به عنوان او sexخود آلت تناسلی ممکن است بیشتر بلعیدن آن را بزرگتر از آن بود که پس از ورود. در زن پایان عضلات لگن قرارداد زمانی که او به ارگاسم است. این انقباضات باعث می شود که عضلات برای سرکوب آلت تناسلی مرد. در حالی که این به طور کلی احساس می کند بسیار لذت بخش برای انسان ممکن است آن را دشوار برای او را به خلاص شدن از آلت تناسلی خود را در طول این زمان یا مدت کوتاهی پس از آن.

برخی از زنان یک بیماری به نام واژینیسموس که در ماهیچه های واژن قرارداد غیر ارادی; ممکن است این احتمال را افزایش و فراوانی گیر شدن با هم. برای برخی از زنان به این بیماری باعث می شود آن را دشوار و یا غیر ممکن است sex.

علت نگرانی ؟

به طور کلی آلت تناسلی captivus یک وضعیت موقت است که برطرف می شود به طور طبیعی. بعد مرد به ارگاسم یا فقط از دست می دهد انگیختگی خون شروع به تخلیه از آلت تناسلی خود را اجازه می دهد آن را به نرم شدن و کاهش اندازه. به همین ترتیب پس از ارگاسم یک زن ماهیچه های واژن به طور کلی استراحت تنش در آلت تناسلی مرد. ممکن است چند دقیقه, اما صبر و وحشت هستند که باید مورد نیاز برای دوستداران خود را جدا.

سرعت جدایی

برای زوج هایی که احساس نیاز به سرعت بالا و جدایی وجود دارد چند چیز است که ممکن است کمک کند:

– آب سرد: یک مرد می تواند با استفاده از آب سرد به پایه خود را عضو و بیضه ها را تشویق می رسد به بازگشت به آن حالت شل ساخت خروج بسیار آسان تر است.

– کافی روان کننده: حتی اگر یک زن به تولید مقدار زیادی از روان کننده به طور طبیعی, این می تواند خشک در طول طولانی و یا خشن برخورد. یک زن و شوهر ممکن است پیدا کردن آن مفید به درخواست یک محصول با کیفیت partway از طریق مقاربت برای کاهش اصطکاک در خط پایان.

– اگر یک زن تحت تاثیر قرار است توسط واژینیسموس او می تواند به دنبال یک تنوع از گزینه های درمان. اگر او تجربه اضطراب در اطراف sex و یا به طور کلی, این می تواند مرتبط و مشاوره می تواند مفید باشد. او همچنین می توانید سعی کنید واژينال مربیان که آلت تناسلی به شکل اشیاء از اندازه های مختلف او می تواند قرار دادن در حالی که در صفحه اصلی برای دریافت استفاده می شود به داشتن اشیاء داخل واژن او بدون قرارداد. اگر زمینه ای عصبی موضوع نشان داده شده است دارو می تواند مفید باشد. او همچنین ممکن است بهره مندی از ورزش های کف لگن که می توانید او را کنترل بیشتر بر کسانی که انقباضات عضلانی.

نگه داشتن sex راحت و لذت بخش برای هر دو طرف ضروری است. کاهش اصطکاک با روان کننده خواهد شد نه تنها کمک به آزادی آلت تناسلی مرد پس از sexاما محافظت از واژن و آلت تناسلی و پوست از ناراحت کننده اصطکاک است که ممکن است در طول زمان بازیابی و بنابراین زمان بین این جیغ وداد بازی کردن و بعد.

گام دیگری در مردان می تواند به کاهش تاثیر اصطکاک بر روی آلت تناسلی خود را است به استخدام یک کیفیت آلت تناسلی مرد کرم های بهداشتی (متخصصان بهداشت توصیه می کنند Man1 مرد روغن) به صورت روزانه. این محصول جنسی روان کننده اما یک مرطوب کننده با روغن بادام و ویتامین E است که نگه می دارد آلت تناسلی پوست صاف و نرم و انعطاف پذیر است. آن را نیز ممکن است کمک به عصب سلامت, کمک به مردان برای حفظ حساسیت بالا سطح که منجر به لذت بردن از آن را به عنوان شامل محافظت نورونی عنصر استیل ال کارنیتین. Man1 مرد بسیار خوبی برای محصول مراقبت از پوست برای اضافه کردن به یک مرد روزانه بهداشت رژیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *