آلت تناسلی مرد پینه 101: چه باید بکنید هنگامی که یک مرد می یابد کالوس در آلت تناسلی خود را

[ad_1]

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل یک مرد ممکن است پیدا کردن برجستگی در خبط خود را. اگر که “دست انداز” سخت به نظر می رسد کمتر حساس به لمس و قابل ملاحظه ممکن است یک کالوس. پینه در حال ضخیم و سخت بخشی از پوست یا بافت نرم. آنها به رنگ زرد یا رنگ پریده رنگ است. آنها احساس ناصاف اما جای تعجب نیست که حساس به لمس به عنوان یکی ممکن است باور. آنها اغلب بزرگتر از برجستگی ها و یا برچسب های پوست و به نظر نمی رسد به لبه های تعریف شده. آنها چیزی برای به دست آوردن در مورد هیجان زده است و می تواند به راحتی درمان می شود (اسپویلر: تنها درمان) و مانع است.

کالوس در آلت تناسلی مرد ؟ اجازه دهید بحث در علل ، درمان و پیشگیری

وجود ندارد یک تن از راه هایی برای به دست آوردن یک کالوس در آلت تناسلی مرد اما در اینجا چند برای تماشا:

1) مالش یا اصطکاک – آیا از sex یا بیش از حد تنگ, شلوار مالش و اصطکاک می تواند سخت شدن پوست و در نتیجه کالوس. دونده هستند در معرض خطر بالا برای پینه به عنوان 10 مایل صبح می تواند برابر با مقدار زیادی از پوست در پوست و یا پوست-در-اسپندکس زمان.

درمان و پیشگیری: هنگامی که یک کالوس به نظر می رسد بر روی آلت تناسلی یک مرد نمی تواند فقط “راه رفتن در آن است.” بر خلاف پینه در پا است که می تواند ساخت و هنوز هم کاربردی, آلت تناسلی مرد کالوس نیاز به یک مرد را به زانو در تمام فعالیت های مجاور تا پوست میریزد و آن از بین می رود. برای کسانی که رنج می برند از یک مدت طولانی sexcapade عملکرد با استفاده از روغن و با استفاده از اعتدال در آینده است. برای دیگران با دقت در نظر گرفتن پارچه که مالش در برابر آلت تناسلی مرد و تنظیمات مناسب. همچنین, مطمئن شوید که وجود دارد نه بیش از حد فشرده سازی و یا انقباض است. دوندگان نیز باید با استفاده از یک محصول مانند دونده سرش در هر نقطه بر روی بدن که در آن اصطکاک رخ می دهد.

2) “چنگال مرگ” – این پینه فرم به طور خاص به دلیل بیش از حد, خود ارضایی. این تاثیر می گذارد مردان ختنه نشده بیشتر از برش مردان با توجه به منابعی که در حال حاضر.

درمان و پیشگیری: نگاهی به برخی از زمان در خارج از خود-لذت و کالوس در نهایت خود را در آن. مانند برخی از جدی ، مردانی که دچار مرگ گرفتن نیاز به آلت تناسلی مرد زمان و فضا (مانند clingy دختر) برای خنک کردن و بازگشت به حالت سکون. تنها پس از آن می توانید یک مرد به امید به دست آوردن مجدد حساسیت (اما هشدار داده می شود که برخی از آسیب دائمی می تواند باشد). مطمئن باشید به استفاده از روان کننده در آینده (در قفسه یا چیزی طبیعی مانند روغن نارگیل اگر شما بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره در ق). همچنین تمرین اعتدال با خود لذت.

3) فشار – مردانی که با قرار دادن تعداد زیادی از فشار بر روی آلت تناسلی خود را (از نظر جسمی و نه از لحاظ عاطفی) نیز می تواند مستعد ابتلا به آلت تناسلی مرد پینه. دوچرخه سواران اغلب تجربه با اين موضوع با توجه به صندلی دوچرخه و از راه دور treks. یک مرد را ندارد به یک ورزشکار به تجربه این چند; مردانی که ساعت های طولانی را صرف کار با لپ تاپ خود به دامان همچنین می توانید پیدا کردن یک کالوس در آلت تناسلی خود را به عنوان یک نتیجه.

درمان و پیشگیری: به عنوان با دو تيمار فوق زمان و دور از تماس با آلت تناسلی مرد است اولین گام مهم برای خلاص شدن از کالوس. برای ورزشکاران مانند دوچرخه سواران در نظر گرفتن هر دو, دوچرخه سواری, کمد لباس و دنده; شاید یک صندلی خالی یا خالی, کوتاه, ممکن است کمک کند. برای laptoppers محدود کردن زمان دامان و خودت یک لپ تاپ جدول.

یکی دیگر از نوک برای مردان با کالوس در آلت تناسلی خود را

در حالی که مردان به آلت تناسلی مرد کالوس و همچنین به جلوگیری از آنها را, آنها ممکن است انتخاب کردن به استفاده از به طور خاص فرموله آلت تناسلی سلامت creme (متخصصان بهداشت توصیه می کنند مرد 1 مرد, روغن است که از نظر بالینی ثابت شده بی خطر و ملایم برای پوست) به آبرسانی و نرم شدن آلت تناسلی مرد. پر از ویتامین ها و مواد معدنی و موثر اسیدهای آمینه این crèmes محافظت در برابر کالوس سازندگان مانند آسیب عصب محیطی و تشویق تولید کلاژن منجر به سالم پوست جدید. از جمله شیاباتر و ویتامین E پایه نیز ارائه, طبیعی, تغذیه و محیط زیست برای پوست به درمان و به دست آوردن مجدد افزایش می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *