آروماتراپی – دریافت به دانستن خانواده Lamiaceae – قسمت 1

[ad_1]

به انجمن خوش آمدید اول از یک مجموعه سه بخشی در Lamiaceae خانواده گیاه مربوط به آروماتراپی.

این Lamiaceae خانواده گیاه همچنین به عنوان شناخته شده Labiatae گیاه ، این بزرگترین از همه خانواده های گیاهی و شامل بسیاری از شناخته شده گیاهان. گیاهان شناخته شده برای خود را عطری قوی و در آروماتراپی برخی از بهترین و شناخته شده و دوست داشتنی روغن آمده از این خانواده است.

گیاهان عبارتند از: اسطو خودوس عادی, نعناع, رزماری,, ملیسا,, درست, مریم گلی, مریم گلی, زوفا, مرزنجوش, شیرین, مرزنجوش, اسپانیایی-نعناع هندی سنبله سنبل (Lavendin) و ریحان.

به طور کلی مزایای درمانی این گیاه از خانواده عبارتند از خوب بودن تنفسی روغن های تحریک کننده, متعادل کننده, ضد عفونی کننده و ضد ویروسی.

سه نفر از روغن های ضروری از این خانواده گیاهی هستند:

اسطوخودوس (Lavendula angustifolia)

اسطو خودوس عادی خواهد بود یکی از پر استفاده ترین از همه روغن های ضروری است. آن است که آرام و در عین حال موثر و مناسب برای تمام سنین – از نوزادان از طریق به افراد مسن. همچنین مورد استفاده در بیمارستان ها در زمان یکی از چند اسانس است.

اسطوخودوس استفاده می شود برای کمک به رهایی از استرس, بی خوابی و برای از بین بردن سردرد. آن را بسیار خوب برای کمک به با سرماخوردگی, سرفه, آنفولانزا, سینوس و دیگر بیماری های تنفسی به دلیل خواص ضد عفونی کننده.

با رهایی از استرس, اسطو خودوس عادی, با این نسخهها کار در هر دو استرس جسمی و استرس روحی.

به دلیل همه کاره بودن آن اسطوخودوس خواهد بود یکی از باید روغن های ضروری برای کیت کمک های اولیه.

نعناع (Mentha piperita)

این مهم است که یک منبع خوب از روغن نعناع به طوری که شما می دانید آن است که مخلوط نشده.

نعناع خنک کننده روغن و ضد التهابی است. گفته می شود مفید با سندرم روده تحریک پذیر و با تنظیم تخمدان.

آن را بسیار خوب برای کمک به مردم برای تبدیل شدن به روشن کنه و تازه روح. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به افرادی که خستگی ذهنی و یا که نمی توانید تمرکز کنید. با توجه به این عالی است برای نفت اخراج مشعل در محیط های مانند دفاتر و اتاق جلسه و مناطق دیگر که در آن مردم نیاز به هشدار و تمرکز است.

نعناع یک دستیار ایده آل برای تمام مشکلات گوارشی مانند سوء هاضمه و قولنج, نفخ, معده درد, اسهال, تهوع, استفراغ, و رهایی از بیماری مسافرت.

آن نیز استفاده می شود در پماد برای کمک به تسکین درد عضلانی کبودی contusions, درد مفاصل و گزش حشرات.

چون نعناع بسیار قوی روغن نباید استفاده شود در کودکان بسیار کوچک است. آن را نیز باید مورد استفاده در مقادیر کوچک به دلیل قدرت آن.

وجود دارد هیچ شناخته شده منع نشانه به کامل نفت است. این است که چرا مهم است که به می دانم که شما در حال گرفتن یک روغن با کیفیت خوب.

نعناع هندی (Pogostemon نعناع هندی)

نعناع هندی است چندین بار استفاده در آروماتراپی — از آن می تواند کمک به احتباس مایعات و نیز برای درمان ترک خورده و شکسته و پوست آن دارای خواص احیا کننده.

این روغن برای عاطفی متعادل و می تواند مفید در کمک به استرس مربوط به مسائل است.

نعناع هندی و غیر محرک و غیر سمی است.

اگر شما در حال احساس کردن مخلوط کمی نعناع هندی با پیش رایحه نارنگی و نعناع!

مثل همیشه اگر در شک, آن مهم است به مشورت با یک aromatherapist واجد شرایط. هرگز تشخیص خود را – این چیزی است که خود دکتر است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *