طرح الکترونیکی ” GNAF” در استان سمنان اجرا می‌شود

به گزارش اخبار شرکت پرتو افکن به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، شهرام صادر پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه تخصصی جی نف اظهار داشت: یکی از رویکردهای مهم دولت یازدهم ایجاد زیرساخت‌های الکترونیکی برای ارائه خدمات رفاهی به مردم است.

وی اداره پست را یکی از پرکاربردترین نهاد برای تحقق این رویکرد دانست و گفت: طرح راه‌اندازی سامانه جی نف یکی از مهم‌ترین طرح‌های الکترونیکی است که از سوی این نهاد برای ارائه خدمات الکترونیکی و تسهیل در امور اداری انجام می‌شود.

مدیرکل پست استان سمنان با اشاره به اینکه امکان پیگیری بسته‌های پستی شخصی در این سامانه ازجمله مزایای اجرای این طرح است افزود: اتصال الکترونیکی به درگاه‌های پرداخت الکترونیکی بانک، کاهش مدت‌زمان اجری مراحل اداری و مدیریت هزینه از جمله مزایای این طرح است.

وی با بیان اینکه استان سمنان در ارزیابی‌های کشوری برای اجرای تخصیص عرصه‌های این طرح جزو 5 استان برتر قرار دارد تصریح کرد: این طرح گامی مؤثر در بررسی آدرس فیزیکی مرسولات پستی و حفظ اطلاعات رسمی مشتریان است.

صادر با تأکید بر لزوم اجرایی شدن این پروژه بیان کرد: با اجرای این پروژه خدماتی مانند پاسخگویی به استعلامات میان دستگاهی و طرح‌های کلان ملی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: جلوگیری از عدم ارسال به‌موقع بسته‌های پستی و تحویل به صاحبان اصلی بسته‌ها یکی از مهم‌ترین رویکردهای اصلی این اداره کل است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *