شهرک صنعتی کوهپایه پتانسیل خوبی برای رفع دغدغه صنعتگران دارد

به گزارش اخبار شرکت پرتو افکن به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اصفهان شرق؛ معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور و حسن کامران نماینده مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان محلی شهر کوهپایه از شهرک صنعتی کوهپایه بازدید کردند.

معاون وزیر صنعت در این بازدید سهم شهرک های صنعتی را در توسعه شهر ها بسیار مهم ارزیابی و تصریح کرد: باتوجه به کمبود آب و منابع آبی در شرق استان اصفهان این نقش چند برابر خواهد بود.

علی یزدانی افزود: استفاده از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات شهرک های صنعتی باتوجه به نامگذاری این چند سال با نام اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری از اهم برنامه های وزارت صنعت در کشور است.

وی شهرک صنعتی کوهپایه را دارای پتانسیل خوبی برای رفع دغدغه های صنعتگران دانست و اظهار کرد: وزارت صنعت طبق قانون آماده حل مشکلات دفع آب و احداث تصفیه خانه این شهرک صنعتی خواهد بود.

در این دیدار نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به مشکلات کم آبی های موجود در بخش های جلگه و بن رود تصریح کرد: باید بکوشیم که مشکلات حاصل از این اتفاق را برطرف و به بهبود معیشت مردم کمک کنیم.

دکتر حسن کامران تصریح کرد: باید با رفع مشکلات و فراهم آوردن زمینه ی رشد شهرک های صنعتی، اشتغال را برای مردم به ارمغان بیاوریم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *