دانشگاه صنعتی امیرکبیر در همه رتبه بندی های بین المللی حضور دارد

به گزارش اخبار شرکت پرتو افکن به نقل از روز سه شنبه ایرنا، احمد معتمدی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: توجه به تولید علم و ارتقا جایگاه علمی ایران از تاکیدات مقام معظم رهبری است که دانشگاه صنعتی امیرکبیر همواره براین موضوع تاکید داشته است.
وی افزود: اکنون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در تمامی رتبه بندی های بین المللی حضور دارد و طبق اعلام این رتبه بندی ها این دانشگاه جایگاه های برتر را در سطح کشور دارد.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه های این دانشگاه حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم است چراکه در شرایط اقتصادی امروز دانشگاه ها باید در چرخه اقتصادی نقش داشته باشند.
وی عنوان کرد: برنامه داریم در سال تحصیلی جدید صرفه جویی همراه با پیشرفت و کسب درآمدها را پیگیری کنیم.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: در زمانی که مسئولیت مدیریت این دانشگاه را پذیرفتم سعی کردم تا فضای مناسب و آرام در دانشگاه حاکم شود.
معتمدی گفت: با تمهیدات رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه توانستیم فضای آرام همراه با فعالیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را در دانشگاه ایجاد کنیم.
وی تاکید کرد: دانشگاه طی چندسال گذشته جو آرام و خوبی را تجربه کرده است درحالی که خط قرمز های نظام نیز رعایت شده است.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در حوزه فعالیت اساتید و کارمندان نیز تدابیری صورت گرفت تا زمینه هرچه بهتر فعالیت این افراد ایجاد شود
هفته دفاع مقدس گنجینه کشور است.
همچنین رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دفاع مقدس از نظر درجات ایمانی و فرهنگی بهترین روزهای کشور بشمار می رود و هفته گرامیداشت آن نیز یک گنجینه است.
به گزارش اخبار شرکت پرتو افکن به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، حجت الاسلام محمد میراحمدی در این مراسم گفت: به تدبیر مقام معظم رهبری دفاع مقدس و هفته گرامیداشت آن یک گنجینه برای کشور بشمار می رود.
وی افزود: از روزهای آغازین دفاع مقدس تا امروز و تا اتصال انقلاب اسلامی به ظهور امام عصر(عج) از گنجینه دفاع مقدس استفاده خواهیم کرد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: حادثه جنگ تحمیلی برای هر کشوری به وجود می آمد آن کشور با مشکل مواجه شد اما رهبری، مردم و شهدا توانستند این تهدید را به فرصت تبدیل کنند.
میراحمدی گفت: ما از تحریم و جنگ استقبال نمی کنیم اما اگر جنگ یا تحریم بر ما تحمیل شود به بهترین شکل از آن استفاده می کیم چراکه این درس امام حسین (ع) است.
وی عنوان کرد: ما هیچ استقبالی از جنگ نکردیم اما هرکسی به این مرز و بوم چشم طمع دوخت، مردم با تکیه بر فرهنگ عاشورا جلو دشمنان ایستاد و نگذاشتند به یک وجب از خاکمان تعرض شود
فراهنگ ** 9187 ** خبرنگار: حمیدرضا بازگشا * انتشار: امید غیاثوند

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *